Zveřejníme zdarma odkaz na váš chovatelský klub. Informace na minerva@i-minerva.cz nebo na tel. 272 742 611

Chovatelské kluby

Klub chovatelů německých dog

Naším cílem je poskytovat komplexní informace o chovu plemene Německá doga v České republice. Naleznete zde zajímavosti o chovu, zdraví, výživě, výcviku, výstavách či o činnosti Klubu. Tyto stránky nejsou samozřejmě zaměřeny jen na členy Klubu, ale mají posloužit i všem těm, kterým německé dogy učarovaly tak jako nám. Doufáme, že se nám tento nesnadný cíl podaří naplnit a že se sem budete rádi vracet.

http://www.nemecka-doga.cz/

Klub pekingských palácových psíků Praha

Klub pekingských palácových psíků Praha je občanské sdružení chovatelů, majitelů, milovníků a přátel plemene pekinéz. Je řádným členem ČMKU. Přehled chovatelských stanic, krycích psů, klubových šampionů, termíny a výsledky výstav aj.

http://www.pekingeseclub.eu

Klub přátel chodského psa

Klub, který sdružuje majitele a příznivce tohoto našeho národního plemene, byl založen v listopadu 1991 ve Vrbně pod Pradědem ustavující schůzí.
Máme vlastní stanovy klubu, organizační, zápisní a bonitační řád. Klub registruje přes 400 řádných členů, pro které vydává 3x ročně klubový zpravodaj. Každoročně se pořádá klubová a speciální výstava KPCHP, několik svodů dorostu a bonitací (nejméně 5 akcí ročně), probíhají také klubové akce a klubová setkání.

http://www.kpchp.org/

Klub ruských a asijských ovčáckých psů

Klub byl založen začátkem osmdesátých let a byl prvním, který v bývalé ČSSR sdružoval plemena kavkazský pastevecký pes, středoasijský pastevecký pes, jihoruský ovčák a moskevský strážní pes. Klub měnil v průběhu let několikrát svůj název, a od 24.1.1994 je registrován pod názvem Klub ruských a asijských ovčáckých psů. Nyní je jediným klubem v ČR, který sdružuje plemena jihoruský ovčák a moskevský strážní pes.
Jako jediný klub sdružující pastevecká plemena pořádáme mnohokrát ročně klubová setkání, a to v Čechách i na Moravě, kde je možné individuální poskytování rad dle Vašich potřeb. Kromě toho zde probíhá nácvik, jak vystavovat na výstavě, včetně soutěží v této disciplíně, a rovněž možnost vyzkoušet si povahové vlastnosti svého psa / feny, či se případně zúčastnit povahových soutěží.

http://www.kraop.wz.cz/

Moskevský strážní pes

Moskevský strážní pes

Web pro všechny, kteří milují moskeváky.

Informace,

zajímavosti,

inzerce,

zábava


http://ruskypes.cz/

Staffordshire Bull Terrier Club CZ

Staffordshire Bull Terrier Club CZ

Klub, jehož počátky sahají do roku 1989, je jediným sdružením chovatelů a majitelů tohoto plemene v České republice.

http://www.staffbullclub.cz/


Poradna

 • 07.srpen 2018
  ohař
  Dobrý den, prosím o radu. Pořídili jsme si štěně MOK. Bydlíme na sídli... celý dotaz
 • 06.srpen 2018
  Fena cura v bytě
  Dobry den, moje 6ti leta fena cura v byte. Potřebu vykona vzdy na stej... celý dotaz
 • 31.červenec 2018
  pes v kanceláři
  Hezký den, kolegyně má zhruba osmiměsíční fenu křížence malého vzrůstu... celý dotaz