Nová prémiová řada krmiv Fitmin for Life obsahuje až 30 % čerstvého masa

Česká značka krmiv pro domácí mazlíčky představuje inovovanou prémiovou řadu krmiv pro psy Fitmin For Life. Ta se vyznačuje speciálním způsobem zpracování, které umožňuje použití čerstvého masa. Sortiment nabízí 10 druhů granulí a spoustu doplňků, které uspokojí jakéhokoli psa. Pronikněte do tajů novinek z řady Fitmin for Life pro psy a vyberte svému chlupáčovi to nejlepší!

 FHL 

 F1 

Inovovaná řada prémiových krmiv Fitmin for Life nabízí páníčkům i jejich svěřencům krmiva založená na 6 druzích masa, která jsou navíc doplněná o superpotraviny a další prosspěšné látky jako například prebiotika pro podporu trávení nebo omega 3 a 6 mastné kyseliny pro zdravou kůži a srst. Neobsahují geneticky modifikované suroviny ani umělá barviva.

Proč 6 druhů čerstvého masa?

Čerstvé maso bez kostí je zárukou vysoké chutnosti a kvality. Jedná se o finální vstupní surovinu, která neprochází žádným mezistupněm výroby (rozvaření, vysušení, rozemletí
a sterilizace za zvýšeného tlaku a teploty). „Vyrábíme nejen chutné, ale také výživné krmivo. Naše jedinečná technologie nám umožňuje přidávat do granulí čerstvé maso, které tak neztrácí živiny důležité pro správný vývoj a zdraví psů,“ vysvětluje Denisa Kopecká, výživová expertka značky Fitmin.

Živočišné proteiny jsou oproti těm rostlinným pro organismus psů lépe využitelným zdrojem bílkovin. Obsahují všechny nezbytné aminokyseliny potřebné pro správnou funkci organismu a je vhodné, aby jejich podíl v krmivu byl co nejvyšší. Například v krmivu Beef & Rice je podíl živočišného proteinu celých 81 %!

Jaká masa jsou v řadě Fitmin for Life zastoupená a proč?

 1. Hovězí maso podporuje růst svalové hmoty a imunitní systém.
 2. Kuřecí maso je lehce stravitelné a díky obsahu železa a zinku napomáhá správnému okysličování. Díky obsahu CLA (konjugované kyseliny linolové) pomáhá chránit kůži, kvalitu srsti a reprodukční systém.
 3. Vepřové maso má vysokou energetickou hodnotu a je zdrojem plnohodnotných bílkovin, vitamínů D, E, skupiny B, minerálních látek a kolagenu nezbytného pro zdravé klouby.
 4. Jehněčí maso obsahuje zinek, nezbytný pro růst, hojení a zdravý imunitní systém.
 5. Obsah mědi v kachním mase působí na nervový systém a zlepšuje přenos nervových signálů.
 6. V neposlední řadě krůtí maso patří mezi největší zdroje kvalitních bílkovin nutných k obnově tělních buněk. Zinek se selenem v něm obsažené pomáhají psovi bojovat proti volným radikálům, se kterými se organismus zvířete setkává každý den.

Každý druh masa tak přináší unikátní složky, které dohromady fungují v harmonii a psovi dodávají všechny potřebné živiny. Krmiva Fitmin jsou navíc obohacena o přírodní zdroje vlákniny, omega 3 a 6 mastné kyseliny, chondroitinsulfát a glukosaminsulfát pro výživu kloubů, játrový obal pro zvýšení chutnosti krmiva, výtažek z kořene čekanky na podporu trávení a extrakt z juky proti zápachu výkalů a plynatosti.

  F2  

  F4 

Váš šampion si zaslouží i zpestření jídelníčku

Jídelníček můžete svému psovi zpestřit konzervami, kapsičkami, salámky a dalšími pochoutkami. Konzervy z řady Fitmin For Life obsahují, stejně jako granule, pouze čerstvé maso bez přidaných konzervantů, barviv či chemických dochucovadel. Kapsičky v sobě mají navíc ještě přidané vitamíny a minerály podporující kondici psů. Žádný z produktů neobsahuje sóju ani lepek, umělá barviva nebo dochucovadla. Jsou zkrátka dobré tak, jak jsou. A o tom vás dozajista přesvědčí i váš čtyřnohý mazlíček!

 F3 

 F6 

Publikováno: 09. 04. 2023
Poradna

 • 07.srpen 2018
  ohař
  Dobrý den, prosím o radu. Pořídili jsme si štěně MOK. Bydlíme na sídli... celý dotaz
 • 06.srpen 2018
  Fena cura v bytě
  Dobry den, moje 6ti leta fena cura v byte. Potřebu vykona vzdy na stej... celý dotaz
 • 31.červenec 2018
  pes v kanceláři
  Hezký den, kolegyně má zhruba osmiměsíční fenu křížence malého vzrůstu... celý dotaz