Mountfield na výstavě severských psů

5. - 7. května 17 v Nové Živohošti na Slapech

Ve dnech 5. - 7. května proběhla v Nové Živohošti na Slapech mezinárodní výstava Klubu severských psů s názvem CZECH NORTHERN CUP 2017. Zúčastnilo se jí celkem 301 psů z 11 zemí.

O tituly klubových šampionů v různých věkových, výkonnostních a vzhledových kategoriích soutěžili psi a feny čtyř krásných plemen: aljašský malamut, grónský pes, samojed a sibiřský husky. Cenami do soutěže přispěla také společnost Mountfield.

V rámci soutěže proběhl i zajímavý seminář o plemeni Sibiřský husky, který vedla paní Donna Beckman, dlouholetá majitelka, vystavovatelka a chovatelka tohoto plemene. Ceny byly předány v rámci slavnostního společenského večera, po němž následovala projekce a vyprávění o zajímavých závodech.

„Byli jsme potěšeni velkým počtem přihlášených psů a zejména jejich vysokou kvalitou, kterou ocenili i oba rozhodčí, paní Donna Beckman a pan Franco Mannato,“ zhodnotil akci předseda Klubu severských psů Jan Brhel.

„Na výstavu v Nové Živohošti budeme dlouho vzpomínat. Konala se v krásném prostředí a sešla se skvělá parta lidí. Navíc žádný z účastníků neodešel bez pěkného dárku. Chtěla bych tímto poděkovat i společnosti Mountfield, a.s. za sponzoring výstavy. Vážím si firem, které přispívají na tyto skvělé akce. Patří jim velké poděkování nejen od vedení Klubu severských psů, ale také od účastníků - a že jich letos bylo! Budeme se těšit na shledanou zase příští rok,“ dodala členka Klubu severských psů Eva Jungrová, která se na organizaci výstavy podílela.

1

Foto 1.

2

Foto 2.

3

Foto 3.

Popisky foto:

1) Rozhodčí Franco Mannato předává cenu pro nejkrásnějšího psa plemene Sibiřský husky Ewě Gorské, spolumajitelce vítězného psa Winter Melody Heartbreaker

2) Black Magic, nejkrásnější veterán plemene Grónský pes, se svou majitelkou Yvonou Galgaňákovou

3) Ceny od Moutfieldu pro vítěze v kategoriích nejkrásnějšího pes/fena plemene

Publikováno: 31. 05. 2017
Poradna

 • 10.srpen 2018
  březost feny
  fena která bude mít v listopadu 7 let mi zabřezla 9.8.2018 rasa Bernsk... celý dotaz
 • 07.srpen 2018
  ohař
  Dobrý den, prosím o radu. Pořídili jsme si štěně MOK. Bydlíme na sídli... celý dotaz
 • 06.srpen 2018
  Fena cura v bytě
  Dobry den, moje 6ti leta fena cura v byte. Potřebu vykona vzdy na stej... celý dotaz