Milovníci zvířat, zbystřete! Nějvětší chovatelský veletrh FOR PETS už po Velikonocích!

Zásadní událost pro ty, kterým bije srdce pro zvířátka se blíží. Největší chovatelská akce v ČR, veletrh FOR PETS, nabídne parádní doprovodný program 4.–7. 4. 2024 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Už 14. ročník představí nově výstavu psů i Mezinárodní mistrovství v hobby horsingu.

 FOR PETS_0 

Čeká vás 4denní maraton plný zábavy, výstav, soutěží, přednášek a mazlení. Pořadatel veletrhu, společnost ABF, společně s Nadací na ochranu zvířat, přichystali letos pro návštěvníky nadupaný program. Uvidíte zvířecí sportovce, čtyřnohé tanečníky, psí asistenty i ničím nenahraditelné psí záchranáře. Chybět nebudou ani odborné přednášky a poradenství ze světa domácích, exotických i volně žijících zvířat. O své zkušenosti ze všech možných oborů z říše zvířat se podělí zkušení matadoři jako například kočičí guru Klára Nevečeřalová, průkopníci canicrossu u nás manželé Ciprovi, mezinárodně uznávaný trenér zvířat František Šusta či psí psycholog Pavel Bradáč.

Letošní novinkou je 1. ročník oblastní výstavy všech plemen psů FOR PETS CUP. Soutěžit bude 650 pejsků a na jednom místě uvidíte 145 plemen od nejmenší čivavy po největšího irského vlkodava. Nejstarším soutěžícím bude cairn teriér. Tato výstava se koná v sobotu 6. dubna a navštívit ji můžete se vstupenkou na FOR PETS zdarma.

Pokud si potřebujete pro své mazlíčky cokoliv nakoupit, za veletržní ceny to na veletrhu zajisté pořídíte. „Více než 180 českých i zahraničních vystavovatelů nabídne z chovatelských potřeb vše, co majitelé zejména domácích zvířat pro své mazlíčky buď vyloženě potřebují až po trendy věci, které potěší. A nebudou chybět ani produkty, které mohou v určitých situacích čtyřnohým parťákům zachránit život, třeba bezpečné přepravky do auta, které prošly nejnáročnějšími nárazovými zkouškami,“ říká Janica Ciglianová, ředitelka FOR PETS.

Veletrh FOR PETS je veletrhem čtyřdenním. Koná se od čtvrtka do neděle. Děti do 140 cm a zvířátka mají vstup zdarma, pouze čtyřnohým parťákům vezměte s sebou očkovací průkaz.

Více informací najdete na www.for-pets.cz a vstupenky lze z pohodlí domova pořídit nyní se slevou na https://shopex.cz/trendy-z-veletrhu/vstupenky-pva/for-pets/

 FOR PETS_1 

 FOR PETS_10 

 FOR PETS_2 

Publikováno: 26. 03. 2024
Poradna

 • 07.srpen 2018
  ohař
  Dobrý den, prosím o radu. Pořídili jsme si štěně MOK. Bydlíme na sídli... celý dotaz
 • 06.srpen 2018
  Fena cura v bytě
  Dobry den, moje 6ti leta fena cura v byte. Potřebu vykona vzdy na stej... celý dotaz
 • 31.červenec 2018
  pes v kanceláři
  Hezký den, kolegyně má zhruba osmiměsíční fenu křížence malého vzrůstu... celý dotaz