Soutěž o krmiva firmy YOGGIES

Stále více chovatelů i jejich psů má v oblibě krmiva bez chemie, obilí a konzervantů. Česká rodinná firma YOGGIES byla průkopníkem tohoto zdravého trendu v krmení psů.

Majitel firmy Jiří Švihálek se rozhodl vyrábět krmiva z pravého masa bez chemie na základě příběhu svého psa Roxyho, kterého se snažil zachránit po otravě.

Závazkem YOGGIES je vracet psům chuť, vůni a kvalitu jejich původní potravy z přírody. Psi jsou díky této potravě zdravější a vitálnější, což dokazují nejen zkušenosti chovatelů, ale i veterinářů.

Firma YOGGIES vstoupila na trh s jogurtem pro psy a postupně přidávala granule lisované za studena, konzervy s kousky masa i domácí pamlsky. A to vše samozřejmě BEZ CHEMIE.

Granule lisované za studena pro psy

Receptury granulí Yoggies vycházejí z nejzdravější a nejlépe stravitelné potravy pro psy – B.A.R.F.u
(bone and raw food – kosti a syrová potrava).
Granule v žaludku psa nebobtnají, ale rozpouštějí se, čímž se potlačuje riziko torze žaludku. Díky mletí surovin nahrubo” i přírodní vláknině při trávení pomáhají suroviny čistit trávicí trakt a potlačovat rizika vážných onemocnění, ale i flatuenci (plynatost) a průjmy. Žádná z receptur neobsahuje obilí, sóju, konzervanty ani zchutňovadla a proto lze o tomto moderním způsobu krmení tvrdit, že Zdraví začíná v misce®. Jako jediné granule tohoto typu na trhu obsahují probiotika, které podporují zdravý imunitní systém a obranyschopnost psa. Receptura granulí Yoggies je sestavena tak, aby měl pes požitek z chutí i vůní syrového sušeného masa, tak z chroupání, které napodobuje kousání kostí a vyplavuje endorfiny. Chroupání tvrdých granulí také mechanicky čistí chrup psa. Jejich receptura je vyvinuta pro štěňata, dospělé i starší psy. 

Jogurty pro psy a kočky

Jogurt byl původně vymyšlen pro psa Roxyho, který trpěl po otravě těžkými průjmy a zažívacími potížemi. Tento dnes již patentovaný jogurt byl prvním krmivem, který Roxymu srovnal jeho zažívací trakt a zachránil mu tak zdraví.

Jogurty jsou bez laktózy, vyrobené na základě plnotučného ovčího mléka a se speciální směsí probiotik, které má pes i kočka ve svém traktu. Unikátní jsou v tom, že nejen, že posilují imunitní systém psa, ale umí velmi účinně potlačovat a zastavovat průjmy. Dokonce se hodí i pro štěňata po odstavu, kterým dodávají živiny a posilují jejich imunitní systém.

Konzervy pro psy

Všechny receptury konzerv pro psy Yoggies jsou vyvíjeny tak, aby byly co nejlépe stravitelné. Jsou vyráběny bez jakékoliv chemie, obilí, sóji a konzervantů, prochází tepelným procesem. Konzervy jsou vhodné jako krátkodobé, kvalitní a plnohodnotné krmivo pro psy sloužící ke zpestření potravy.

Pamlsky pro psy

V životě psa hrají pamlsky neodmyslitelnou roli. I zde byla firma Yoggies průkopníkem, protože byli první, kdo vymyslel piškoty pro psy s kuřecím masem bez chemie, cukru i lepku. Tyto pamlsky, spolu se suchary s krůtím masem, nebo fitkostičkami lisovanými za studena se staly velmi oblíbenými a zdravými pamlsky jak u chovatelů, tak u jejich pejsků.

Více na: www.yoggies.cz

20kg_active_mini kopie

20180309-083A3835.JPG

20180309-083A4151.JPG

400 Hovězí 6+1 (kopie 2)

6262

 Soutěžní otázka:

Kolik procent masa obsahují zdravé granule YOGGIES lisované za studena?

a) 63% masa
b) 87% masa
c) 75% masa

Odpovědi posílejte na: minerva@i-minerva.cz, a to do 15. 7. 2018.

Do předmětu e-mailu napište: YOGGIES.

Nezapomeňte uvést své jméno, příjmení a telefonní číslo.

5 vylosovaných výherců získá krmiva od firmy YOGGIES přesně na míru pro jejich psa.

Odpověď naleznete na: www.yoggies.cz

SOUTĚŽ UZAVŘENA. Správná odpověď: b) 87% masa

Výheci: Klára Servusová, Šárka Kučerová, Miloš Pšerer, Václav Dobal, Kateřina Maryšková

Odpovědí na soutěžní otázku souhlasíte se zpracováním osobních údajů v rámci odpovídajícím této soutěži. Tedy: jméno, příjmení, adresa, telefonní číslo, e-mail.
Údaje budou uchovány jen pro účely vyhodnocení této soutěže a poté bezprostředně smazány.
Celou formulaci zásad pro nakládání s osobními údaji naleznete na: https://www.dog.cz/ochrana-osobnich-udaju.
Publikováno: 25. 06. 2018
Poradna

 • 07.srpen 2018
  ohař
  Dobrý den, prosím o radu. Pořídili jsme si štěně MOK. Bydlíme na sídli... celý dotaz
 • 06.srpen 2018
  Fena cura v bytě
  Dobry den, moje 6ti leta fena cura v byte. Potřebu vykona vzdy na stej... celý dotaz
 • 31.červenec 2018
  pes v kanceláři
  Hezký den, kolegyně má zhruba osmiměsíční fenu křížence malého vzrůstu... celý dotaz